tigeralarm@ukr.net

 

  Сирени автомобiльнi Tiger

Сирени, це важливий елемент автомобільної сигналізації. Сирена служить для відлякування зловмисників і притягнення уваги оточуючих людей і господаря автомобіля. Тому гучність сирени має не мале значення, чим голосніше, тим більше психологічний вплив. Гучність вимірюється в Децибелах, чим більше значення, тим більше звуковий тиск створює сирена. Гучність сучасних сирен Tiger коливається в межах від 120 до 128 Децибел. Форми корпусу бувають різної, але всі вони зроблені з міцного, жаростійкого пластику з кріпленням до корпусу автомобіля.

  Сирена з внутрішньою модуляцією сигналу

Це найпоширеніша звичайна сирена, яка використовується в основній масі сигналізацій. Ця сирена має два дроти для підключення: Червоний +12 Вольт підключається до виходу сигналізації, Чорний -12 Вольт - підключається до корпусу автомобіля. Якщо переплутати дроти то звуку не буде, але сирена не згорить, у неї є захист від таких випадків. При подачі напруги сирена починає видавати характерний звук автомобільної сигналізації. Звук сирени може бути різним: одно-тональний (в основному), двох-тональний, шести тональний або будь-який інший. Це залежить від схеми яка знаходиться всередині сирени. Деякі сирени при коротко-тимчасової подачі напруги (поставити або зняти з охорони) дають знижений рівень звуку, а при більш тривалому (тривога) через 2-е секунди підвищують до максимально можливого.

  П'єзосирена

Основою п'єзосирени є пьезокерамичний елемент, який і створює високочастотний звук в діапазоні 2,5 - 3,5к Гц, посилений рупорною конструкцією сирени. П'єзосирени володіють потужним психологічним впливом і при тривалій дії головний біль забезпечено, а якщо її розмістити в якості додаткової сирени всередині салону автомобіля, то пронизливий "крик" сирени стає практично нестерпним для зловмисника. Наприклад п'єзосирена Tiger PS-1 має маленькі розміри і потужний звук і її можна використовувати як салонну сирену.

 

  Галерея аксесуарiв