tigeralarm@ukr.net

Компанiя

TIGER CAR ALARMS and ACCESSORIES - динамічна компанія, яка працює в галузі автомобільної електронiки і яка в останні роки змогла вирізнити себе за асортиментом продукції та здатністю пропонувати інноваційні рішення. Турбота про дизайн, надійність та простоту у використанні нашої продукції дозволяють нам бути в трендi автомобільної промисловості.

1997 Ми розпочали свою дiяльнiсть в 1997 році і пропонували продукцію багатьох відомих постачальників під їх власними торговими марками. Проте цього було недостатньо i ми створили команду справжніх професіоналів, які вміли розробляти авангардні електронні продукти.

2003 Ми зареєстрували власну торгову марку та торгову марку TIGER ™, щоб забезпечити споживачiв якісною автоелектронiкою та автомобільними аксесуарами, які виробляються під наші потреби. "Висока якість, швидка доставка та прибутковість клієнта" - основна мета нашої дiяльностi. Для того, щоб задовольнити потреби нашого клієнта, ми забезпечуємо співпрацю у виробництві нових продуктів, розробляючи нові технології. Виходячи з багаторічного досвіду застосування виробничих та технологічних iдей, наша продукція досягла високого стандарта якості та здобула визнання та довіру.

Наша мiсiя i досi та сама: ми продовжуємо рухатись шляхом досліджень та інновацій, пропонуючи ще більше технологічних продуктів здатних відповідати постійній еволюції нашого часу.